SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

1. Bendrosios nuostatos.
1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu internetinėje parduotuvėje www.plaukugrozis.lt susijusios nuostatos.
1.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis.
1.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Tęsti“.

2. Asmens duomenų apsauga.
2.1. Užsisakant prekes internetinėje parduotuvėje www.plaukugrozis.lt, pirkėjas privalo pateikti registracijos metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Šie duomenys naudojami tik užsakymų atlikimui ir problemų, jei tokios kyla, susijusių su prekių pateikimu ar pristatymu, išsprendimui.
2.2. Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų registracijos metu pateikimą.
2.3. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo ir tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
2.4 Pirkėjo asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai Pirkėjas pats išreiškia sutikimą pildydamas registracijos formą.
2.5. Pirkėjas, užsiregistruodamas internetinėje parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo prie www.plaukugrozis.lt duomenų.
2.6. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Pirkėjo sutikimu.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai.
3.1. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes, ir jas priimti.
3.2 Registracijos formoje pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją. Jeigu registracijos formoje Pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis,  www.plaukugrozis.lt  turi teisę anuliuoti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis.
3.2. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems registracijos formoje, Pirkėjas privalo juos nedelsiant atnaujinti.
3.3. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo –  pardavimo sutarties, laikantis šių taisyklių.
3.4. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje www.plaukugrozis.lt sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų ir nustatytų LR teisės aktų.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.
4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės www.plaukugrozis.lt teikiamomis paslaugomis.
4.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis internetine parduotuve.
4.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą registracijos formoje ir neperleisi jos tretiesiems asmenims.
4.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.
4.5. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
4.6. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas.
4.7.  Jei Pirkėjas ilgą laiką nesinaudoja internetinės parduotuvės paslaugomis, jo prisijungimo paskyra gali būti panaikinta.
4.8 Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų toliau naudojasi www.plaukugrozis.lt teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutiko su Taisyklių pakeitimu.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Fizinėje grožio studijoje- parduotuvėje „ Plaukų grožis“  galite atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.

Perkant internetu www.plaukugrozis.lt elektroninėje parduotuvėje turite galimybę už prekes sumokėti per Paysera.

Užsakymo apmokėjimo būdas nurodomas užsakymo metu.

Paysera suteikia daugybę mokėjimo būdų:

 •    kredito kortelėmis;
 •    per elektroninę bankininkystę;
 •    elektroniniais pinigais;
 •    per kitas mokėjimo sistemas.

Paysera interneto svetainę galima rasti adresu www.paysera.lt.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Visas prekes galima atsiimti mūsų grožio studijoje –parduotuvėje „Plaukų grožis“ – nemokamai.

 

Pristatyti prekes galime pagal Jūsų pageidavimą kurjeriu į namus arba į Jūsų pasirinktą  paštomatą.

Naudinga informacija:

 • pristatymo laikas: 1-3 d.d. (priklauso nuo sandėlio likučių);
 • pristatymo kaina priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos kurjerio arba paštomato;

jei kurjeris neras gavėjo nurodytu pristatymo adresu, jis bandys pristatyti siuntą dar vieną kartą.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, bei 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

 1. Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir Pardavėjas neinformavo Pirkėjo apie prekės kokybės trūkumus jos pardavimo metu, Pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš Pardavėjo reikalauti:

 

 • pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
 • atitinkamai sumažinti prekės kainą;
 • vienašališkai reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

 

 1. Pasitvirtinus skundui dėl netinkamos prekių kokybės bei Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės prekes, Pirkėjui per 14 (keturiolika) dienų yra grąžinami pinigai už prekę, grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.
 2. Pirkėjas prekių grąžinimo teise gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę bei detalizuojant jos užsakymą (sąskaitos numerį, datą ir pan.).
 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas:

 

 • Jei prekė ar produktas jau buvo panaudotas ar dėl netinkamų kliento laikymo sąlygų produktas nebetinkamas toliau naudoti.

 

 1. Pirkėjo reikalavimas grąžinti ar pakeisti prekę yra tenkinamas, jeigu laikomasi šių sąlygų:

 

 • prekė nebuvo naudojama, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra išsaugotos jos vartojamosios savybės;
 • prekė yra tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • prekė yra originalioje bei nepažeistoje prekės ir siuntos pakuotėje (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais);
 • Pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis prekę pirko iš Pardavėjo.