Apie mus

 ”Plaukų grožis”

”Plaukų grožis” -vieninteliai atstovai Lietuvoje profesionalios italų kosmetikos SWEET NATURAL LIFE , todėl galime pasiūlyti puikią kokybę už patrauklią kainą ir palankias bendradarbiavimo sąlygas. Taip pat turime ir kitos  šių gamintojų  kosmetikos.

Grožio studijoje „Plaukų grožis“ teikiame visas kirpimo ir dažymo, plaukų atstatymo procedūras ir paslaugas. Dirbame su mūsų atstovaujama itališka kosmetika, taip pat turime šios produkcijos pardavimų stendą. Atvykę pas mus galite ne tik pasigražinti, bet ir įsigyti kokybiškos ir jau mūsų patikrintos plaukų kosmetikos priežiūrai namuose. Negalite ar nepatogu atvykti? Viską ko Jums reikia rasite mūsų  el.parduotuvėje .

Bendradarbiaujame su grožio salonais ir meistrais, nes galime pasiūlyti puikias uždarbio galimybes ir atsiskaitymo sąlygas. Daugiau informacijos el.paštu:plaukugrozis1@gmail.com

Tad, jei esi grožio meistras(-ė) ir nori-pagerinti savo darbo kokybę ir sumažinti savo sąnaudas arba tiesiog puoselėti savo plaukučius namuose, tai ši kosmetika yra kaip tik Tau.